Zdjęcia z wakacji które na długo pozostaną w twojej głowie

Opublikowano 05/14/2021
Reklama

Czy kochasz podróżować i odpoczywać pod palmami? Jeśli tak to nie jesteś jedyny – wszyscy kochamy odpoczynek i niewątpliwie jest nam to bardzo potrzebne. Przerwa od codziennej rutyny jest czymś co pozytywnie wpłynie na nasz nastrój i sprawi, że będziemy szczęśliwsi, zdrowsi i bardziej produktywni. Jeśli nie masz teraz możliwośći wyjazdu zobacz co dla ciebie przygotowaliśmy. To niezła kolekcja wpadek wakacyjnych która na pewno sprawi, że nie będziesz załamany, że to nie ty jesteś na wakacjach.

Vacation Photos Went Horribly Wrong

Zdjęcia z wakacji które na długo pozostaną w twojej głowie

To nie oświadczyny

Na tym zdjęciu widzimy kwintesencję wielkiego nieporozumienia pomiędzy parą. Stało się to podczas ich wyjazdu do Paryża. Dziewczyna myślała, że mężczyzna upadł na kolana żeby się jej oświadczyć ale on tak naprawdę chciał jedynie zawiązać buty. To musiało być dla niej bardzo przykre doświadczenie i pewnie ma dziewczyna teraz traume. Nic przyjemnego i na pewno słabe wspomnienie zarówno dla niej i dla niego.

She Got It Wrong

To nie oświadczyny

Luch dla foki

Ci ludzie wypłynęli na ryby i aparat uchwycił podczas tego wypadu niewiarygodne wydarzenie. Mężczyzna złowił ogromną rybę i pozował do upamiętnienia ryby na zdjęciu robionym przez żonę. Ktoś mu jednak pokrzyżował plany. Wygłodniała foka skorzystała z okazji by dostać darmowy posiłek w chwili gdy jego żona próbowała zrobić mu pamiątkową fotografię. Połów tego człowieka przepadł ale za to ma on wyjątkową pamiątkę.

Free Snack

Lunch dla foki

Ptak i lama

Przygody to jedna z fajniejszych rzeczy podczas podróżowania. Wydaje się, że ta pani miała znacznie więcej kontaktu z dzikimi zwierzętami niż planowała mieć. Jej postawa i uścisk którym obdarza lamę sugerują, że nie przepada za wielkimi ptakami. Biedna mała lama wydaje się być równie zakłopotana jak kobieta ze zdjęcia całą sytuacją która ją spotkała. A nam się chce płakać ze śmiechu.

Feathered And Furry Folks

Ptak i lama

Pan na zdjęciu w tle

Ojciec z synem byli bardzo zadowoleni podczas wczasów i robili sobie bardzo dużo zdjęć razem. Spotkała ich jednak tu pewna niespodzianka. Pewność siebie tego mężczyzny jest inspirująca i zadziwiająca zarazem ale jeśli tył jego ciała tak wygląda możemy tylko spekulować na temat przodu i jak się jego ciało prezentuje od frontu. Chyba jednak nie chcemy wiedzieć.

Crack Up

Pan na zdjęciu w tle

Lodowe włosy

To zdjęcie jest efektem minusowej temperatury i pobytu w gorących źródłach. Młoda dama na zdjęciu odpoczywała w gorącym źródle kiedy odrzuciła mokre włosy w powietrze o temperaturze – 20 stopni. W efekcie powstała ta niesamowita rzeźba z włosów – która – miejmy nadzieję nie bolała kobiety zbytnio gdy topiła się w cieplejszej temperaturze. Niesamowite, że ten moment ktoś uchwycił i powstało z tego takie zdjęcie.

Frozen

Lodowe włosy

Dzieci na wakacjach z nami

Biorąc ze sobą dzieci na wakacje na pewno masz duże nadzieje na stworzenie trwałych wspomnień i zrobienie niesamowitych zdjęć. Stres, zmęczenie i sporadyczne załamania są często pomijane nawet w opisach wakacji. Wygląda na to, że dziewczynki nie są zbytnio zachwycone tymi wakacjami. To nie jest fotografia którą chciałbyś zachować ale i tak jest zabawną pamiątką dla wszystkich. Kiedyś będą się wszyscy z tego razem śmiać. To na pewno.

Brekadown

Dzieci na wakacjach z nami

Dodatkowa osoba na zdjęciu

Tu mamy bardzo niepokojący widok. Wydaje się, że fotografia przedstawia trzy osoby w tym parę bliźniaków ale kiedy się przyjrzysz to zobaczysz, że ​​„bliźniaki” mają wspólną szyję. Wyszło to bardzo dziwnie i wygląda naprawdę bardzo niepokojąco. Na szczęście to tylko takie złudzenie optyczne i nie ma nic wspólnego z prawdziwym życiem. To dobrze bo byłoby to dość straszne, zresztą istnieją bliźniaki syjamskie.

Who's The Other One?

Dodatkowa osoba na zdjęciu

Małpa

Ten pan ma zabawną pamiątkę w postaci zdjęcia na całe życie. Ze względu na kulturę i tradycje niektóre kraje pozwalają małpom na swobodne wędrowanie tam gdzie tylko im się podoba. Niezależnie od tego czy ten facet chciał się tylko nawet zbliżyć do tej małpy to nie była jego decyzja, że usiadła mu na głowie. Wyszło wyjątkowe zdjęcie które będzie rozśmieszać jeszcze wszystkich przez długie lata a pan miejmy nadzieję nadal kocha zwierzęta i się ich nie boi.

Monkey Doing Its Thing

Małpa

Klaun

Chcecie sobie zrobić zdjęcie z drugą połówką a następnie odkrywacie nieznanego mężczyznę na zdjęciu. Tak właśnie stało się z tą parą w Berlinie tuż przy Bramie Brandenburskiej. Trudno powiedzieć czy ta osoba jest klaunem, mimem, ulicznym performerem, czy … po prostu kimś kto lubi mieć na sobie makijaż. W każdym razie zobaczenie tej twarzy nagle wpatrującej się w ciebie w twoim aparacie mogło być dość przerażające. Po odejściu nowego znajomego para najprawdopodobniej zrobiła sobie zdjęcie ponownie.

Creepy Photobomber

Klaun

Dziecko w szoku

Wycieczka do parku Disney World to marzenie wszystkich dzieci a nawet bardzo wielu dorosłych. W parkach rozrywki Disneya kręci się wiele postaci z kreskówek ale nawet najbardziej zagorzali mali fani Disneya mogą uznać je za przerażające kiedy nagle je zobaczą w prawdziwym życiu. Ta mała dziewczynka jednak najwyraźniej nie miała ochoty na spotkanie z Tygrysem z ukochanej kreskówki. Kuli się więc pod stołem wyglądając na przerażoną. Miejmy nadzieję, że reszta pobytu w parku była dla niej znacznie milsza.

Hide And Seek

Dziecko w szoku

Słodki widok

To następna rodzina która chciała uwiecznić swoje wspomnienie z wakacji. Kiedy po raz pierwszy spojrzysz na to zdjęcie twój wzrok idzie w jeden konkretny punkt. Podobno nikt nie poinformował tego pana, że są gotowi do zrobienia zdjęcia lub po prostu chcieli nacieszyć się scenerią wokół siebie. Jednak gdy ta rodzina zobaczyła to zdjęcie miała zupełnie inną perspektywę wydarzeń i pewnie musieli ponownie wykonać sobie fotografię.

What A Sight

Słodki widok

Mickey Mouse

To zdjęcie jest doprawdy niezwykle zabawne. Wygląda na to, że uwielbiana maskotka Disneya ma już dość sera. Najprawdopodobniej wynika to z kąta pod jakim zostało zrobione zdjęcie ale w tle tworzy to przezabawną sytuację. Poza tym ta mała dziewczynka w idealnej pozie zrobiła sobie zdjęcie które będzie jej wspaniałą pamiątką na całe życie. Właśnie z tą akcją w tle jest to zdjęcie bardziej zabawne.

Hungry Mickey

Mickey Mouse

Kiepski humor

T fotografia została zrobiona podczas rejsu statkiem. Byłaby ona fantastyczna poza jednym szczegółem. Nikt z członków rodziny nie wydawał się być przygotowany na moment zrobienia zdjęcia. Według matki jej córka pokazuje środkowy palec a fotograf uchwycił ją robiącą to do niego. Zupełnie niewinny gest ale przez to wyszło niezapomniane zdjęcie z rodzinnych wakacji i całkiem jest to zabawne.

Not In The Mood

Kiepski humor

Trochę samotności

Ta kobieta chyba trochę zapomniała o otaczającym ją świecie. Może chciała mieć tylko trochę czasu dla siebie? Najwyraźniej zasnęła i nawet gdy nadszedł przypływ nie obudziła się zostając unieruchomioną w wodzie. Musiała spać tak mocno, że nie zauważyła przypływu ale miejmy nadzieję, że jednak obudziła się niedługo po zrobieniu tego zdjęcia i nic złego się jej nie stało..

Some Alone Time

Trochę samotności

Zjedżalnie wodne

Nie wszyscy kochamy tego typu atrakcje. Zjeżdżalnie i parki wodne nie są dobre dla wszystkich ale ta kobieta znalazła sposób by się nimi cieszyć. Ciekawe jak ograniczająca była dla niej plastikowa torba podczas całej przejażdżki ale w rzeczywistości jej włosy były suche a to dla niektórych ma bardzo duże znaczenie. Nie każdy chce być przecież mokry po jednej zjedżalni wodnej.

Avoid The Splash At All Cost

Zjeżdźalnie wodne

Odczuwamy ból taty

Widząc to zdjęcie czujemy niezły ból. Gdy je robiono ojciec doznał zapewne dużego bólu. Jego syn szukał czegokolwiek czego mógłby się trzymać kiedy natknął się na najbliższą dostępną rzecz którą był sutek taty. Tata prawdopodobnie szybko wyzdrowiał ale zapewne po raz ostatni wziął swoje dziecko na ramiona bez koszulki. I nie dziwi nas to.

Too Happy, He Pinched Daddy

Odczuwamy ból taty

Pocztówka od delfina

To zdecydowanie najsłodsze zdjęcie w naszym rankingu. Ten wyjątkowy delfin stał się gwiazdą tego wakacyjnego zdjęcia w jednej z najsłodszych chyba kompozycji foto w historii. Chociaż wydaje się, że delfin został dodany w postprodukcji to tak uwierzcie nam – nie było. To było zdjęcie zrobione w odpowiednim momencie. Wydaje się, że delfin wskoczył do kadru w momencie robienia zdjęcia. Cóż za cenne wspomnienie dla całej rodziny i przemiła a zarazem słodka pamiątka z wyjazdu.

Surprise From A Dolphin

Pocztówka od delfina

Podróże z dziećmi

Odpoczynek z dziećmi. One pytają zawsze o jedno – mamo, tato – czy już jesteśmy na miejscu?”. Jest to pytanie które zadaje większość dzieci gdy podróżują samochodem na wakacje i tu matka wydaje się być naprawdę zmęczona już podróżowaniem. Wydaje się, że dzieciaki z tyłu również są bliskie poddania się. Rzeczywiście – obraz został pieczołowicie upamiętniony podpisem „wakacje niczym z piekła rodem”.

Epic Trip

Podróże z dziećmi

Dziwna rodzina

Ta fotografia została wykonana na początku lat 80. Moda nas tu nie zaskakuje ale trzech z czterech członków rodziny wydaje się być załamanych. W Południowej Dakocie może brakować Disney World ale nadal może tam być cudowna wycieczka. W końcu jakość wakacji zależy od ludzi z którymi je spędzasz i tu się chyba wszyscy źle dobrali i wcale nie chcieli spędzać razem czasu. Tak nam się wydaję.

Dynamite Vacay

Dziwna rodzina

Wpadka do wody

Większość z nas woli leżeć pod palmami. Ale są tacy którzy chcą jak najlepiej wykorzystać każdą okazję aby się poruszać. Ta pani absolutnie wykorzystała swoje doświadczenie raftingowe. Podczas spływu musieli wpaść w wielką falę która wyrzuciła matkę za krawędź. Rafting może być niebezpieczny dla niedoświadczonych ludzi ale na szczęście tu nikt się nikomu nie przydarzyło i tej pani nic się nie stało.

Rafting Went Horribly Wrong

Wpadka do wody

Podmuch wiatru

Aby zrobić dobre zdjęcie maluchom trzeba nieźle się natrudzić. Gdy dzieci są w stanie zbliżyć się do siebie na tyle blisko aby zrobić im zdjęcie rodzice się cieszą. To zdjęcie było prawie idealne na kartkę świąteczną dopóki dziewczyna po lewej stronie nie została pokonana przez silny wiatr lub kichnięcie. Sprawienie by wszyscy na zdjęciu grupowym mieli ten sam wyraz twarzy to kolejne trudne zadanie. Miejmy nadzieję, że w końcu im się udało wykonać dobre zdjęcie.

Too Blown Away

Podmuch wiatru

W Polsce na wczasach

Podczas urlopu w Polskich górach ta rodzina zgodziła się zrobić tradycyjnie wyglądającą sesję zdjęciową w Polskich górach. Rodzina wygląda uroczo w swoich poncho w stylu polskim ze swoimi psami zaprzęgowymi (które wydają się być niezdecydowane co do ich roli na zdjęciu) ale ich włochaty przyjaciel w kostiumie niedźwiedzia sprawia, że ​​to zdjęcie jest inne nież wszystkie w naszym artykule.

Poland Adventure

W Polsce na wczasach

Wakacyjne nudy

Ta rodzina wyraźnie nie mogła się doczekać odwiedzenia wszystkich historycznych miejsc w Waszyngtonie … z wyjątkiem tego jednego. Może nie interesuje ich polityka ani dziedzictwo a może po prostu mieli dość oglądania zdjęć swojej rodziny na wakacjach. Ale niezależnie od tego mamy nadzieję, że lubią spędzać nadal wakacje razem i z tego nie zrezygnowali.

Just Not Here

Wakacyjne nudy

Golf

Pan z tego zdjęcia nie mógł doczekać się relaksującego dnia na polu golfowym. To był albo długi spacer do toalety albo facet w tle nie mógł tego powstrzymywać. Przynajmniej starszy mężczyzna jest tak pochłonięty swoją grą w golfa, że ​​jest całkowicie nieświadomy niezręcznej sytuacji która się odgrywa za nim. Ale za to już zawsze będzie miał to zdjęcie na pamiątkę. W ten sposób będzie mógł do tego wracać.

Pretty Awkward

Golf

Miłość do wakacji

Urlop z rodziną powinien być przyjemny, relaksujący i miły. Z drugiej strony wydaje się, że ta rodzina wzięła urlop od wakacji. Byli podobno w „najszczęśliwszym miejscu na ziemi czyli w Disney World ale nie wyglądają tu na szczęśliwych. Parki rozrywki mogą być męczące a wycieczki wymagające planowania nadal wiążą się ze stresem. Miejmy nadzieję, że wszystko ułożyło się tej rodzinie i udało im się razem odpocząć.

Need A Vacation

Miłość do wakacji

Szpilki

Kobieta w szpilkach to oczywiście wspaniały widok. Jednak nie zawsze nam potrzebne. Podczas sesji zdjęciowej w wodzie ta kobieta była nieugięta w kwestii noszenia ukochanej pary obcasów. Obcasy są zwykle dobrym pomysłem ale tutaj wyglądają niezręcznie i stwarzają potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Na dzień pełen piasku, wody i słońca proponujemy jednak założyć klapki. Będzie wam wygodniej i naprawdę znacznie bezpieczniej. A to chyba jednak jest najważniejsze.

Pose For The Cam

Szpilki

 

Reklama