6 Günlük Evli Damat, Gelin’in Gerçek Yüzünü Görünce Neler Oldu?

Yayinlanma tarihi 01/03/2021
Reklam

Andy Mitchell sevgilisi Meaghan’la senelerdir oldukça mutlulardı. Bu uzun süren ilişkinin sonrasında evlenmeye karar vermişlerdi. Andy beklentiyi yükseltti ve Meksika’da muhteşem bir düğün yeri buldu. Masrafların tamamı 54.000$ tutmuştu ama düğünün olduğu gece Andy, Meaghan’ın asıl kişiliği ile yüzleşti…

6 Günlük Evli Damat, Gelin’in Gerçek Yüzünü Görünce Neler Oldu?

6 Günlük Evli Damat, Gelin’in Gerçek Yüzünü Görünce Neler Oldu?

Aldatılmanın Verdiği Acı

Aldatılmak her insanın en korkulu rüyasıdır. 40 yaşında olan Andy’nin başına da bu gelmişti. 21 yaşında olan sevgilisiyle daha çok yeni evlenmişti, herkes yaş farkının büyük bir konu olduğunu düşünüyordu. Haklılardı belki ama gelinin Andy’yi aldatmak için çok garip bir sebebi vardı.

Aldatılmanın Verdiği Acı

Aldatılmanın Verdiği Acı

Şaşırtıcı Gerçek

Andy gazeteye verdiği röportajda şöyle konuşuyor: “Açık açık beni kullandı”. Sonrasında ise “Şoka uğradım. O akşam bir anda başka biri olduğunu söyledi durdu. Ne yapacağımı bilemiyordum. İnanmak istemiyordum. Yıllardır onlaydım ve ona elimden ne geldiyse yaptım” diye ekledi. Ama Andy için olay ne yazık ki burada bitmemişti…

Şaşırtıcı Gerçek

Şaşırtıcı Gerçek

Bir Anlam Bulmak

Yeni gelinin Andy’yi terk etmesinin sebebi oldukça ilginç. Gelin başka bir adamın cinsel yaşamındaki başarısının iyi olduğunu iddia etmiştir ama bunu düğünün olduğu geceye kadar Andy’yi kırmaktan korktuğu için saklamıştır. Bu olayın karşısında çok sinirlenen Andy bunu neden yaptığını bilmek ve anlamak istedi.

Bir Anlam Bulmak

Bir Anlam Bulmak

Dillere Destan Aşk

Andy gazete konuştuğu röportajda Meaghan’a birkaç yıl önce âşık olduğunu anlattı. Aynı kasabada yaşıyorlarmış. Birkaç yıldan sonra Meksika’da evlenme kararı almışlar. Düğün masrafları 54.000$’dan yüksek tutmuş Meaghan eve döndüklerinden sonra hafta sonu ortada yokmuş.

Dillere Destan Aşk

Dillere Destan Aşk

Saklı Zevkler

Meaghan sadece yatakta iyi olduğu için başka bir amada gitmiş. Andy’nin ne gözüne uyku girmiş ne de yemek yiyebilmiş üç gün boyunca. Kızın telefonuna baktığında mesajları görmüş ve bu mesajlar sonucunda başka bir adamla ilişkisi olduğu görüyor. “Yıkıldım, hiç açık vermedi, düğün boyunca çok mutluydu” dedi. Ama yine de olay yine burada bitmiyor…

Saklı Zevkler

Saklı Zevkler

Dev Satış

Andy karısının onu kiminle aldattığını biliyordu. Hatta düğünde oturup bira bile içmişler. Yeni damat bu duruma o kadar sinirlenmiş ki internetten evlilik yüzüğünü satmaya karar vermiş ve bir çokta teklif gelmiş…

Dev Satış

Dev Satış

Büyük Şok

Başta bu bir şaka diye düşünse de çoğu insan, Andy yüzüğü hemen satmak istiyordu. Andy şu an bir arkadaşıyla yaşıyor kendi evine geçmek istiyor ve geleceğe ait planlar yapmak istiyor. Meaghan Andy’i aldattığını kabul ediyor ama o zamanlar genç, deneyimsiz ve aralarında yaş farkının fazla olduğunu söylüyor. Bu hikâyenin sonunda kaybedenler büyük ama herkes kendi yollarına gidiyorlar.

Büyük Şok

Büyük Şok

Yoksa Barışıyorlar Mı?

Uzun bir aradan sonra Andy ve Meaghan ara ara konuşmaya başlamıştır. Bu bir barışma olmasa da aileler tekrar birlikte olurlar diye umut ettiler. Ne olsa ortada bir bebek olayı vardı o bebek dünyaya gelince mutlu bir aileye ihtiyacı vardı. Meaghan uzun zaman sonra hamile şekilde bir başına kalmıştı ve bu durumda Andy’i aramalıydı.

Yoksa Barışıyorlar Mı?

Yoksa Barışıyorlar Mı?

Yalnız Kalma Hissi

Hamileliğin çoğu kısmını yalnız geçiren Meaghan çok yorgundu. Hazırlıkların hepsini tek başına yapmıştı. Hamilelikte bir partnerin ne kadar önemli olduğunu anlamıştı Meaghan. Keşki olaylar böyle olmasaydı diye ağlıyordu geceleri. Bu durumu nasıl çözmesi gerektiğini bilmiyordu ve bu konuda çok zorlanıyordu. Sonuçta aldatılmak Andy’ye çok koymuştu.

Yalnız Kalma Hissi

Yalnız Kalma Hissi

Yeni Beyaz Bir Sayfa mı?

Bu olanlardan dolayı Meaghan çok pişmandı. Zamanı geri almak istiyordu. Ama ona bu kadar değer veren Andy’yi düğün gecesi aldattı. Bu genç yaşında anne oluyordu. Omuzlarına çok büyük bir sorumluluk yüklenmişti ve bu onu çok yoruyordu. Daha fazla dayanamadı ve düşüncelerini Andy ile paylaşmak istedi. Bu karar onu biraz rahatlatmıştı.

Yeni Beyaz Bir Sayfa Mı?

Yeni Beyaz Bir Sayfa Mı?

İlk Görüşme

Andy’yi arayan ve onunla görüşmek isteyen Meaghan son derece telaşlıydı. Andy’nin tepkisini çok merak ediyordu be bu konuda hiç fikri yoktu. Andy telefonda gayet sakindi Meaghan’ı dinleyecekti ve birkaç gün sonra bir kafede buluşmak için anlaştılar. Peki bu buluşma her şeyi unutturacak mıydı?

İlk Görüşme

İlk Görüşme

Karşı Karşıya Gelmek

Uzun zamandan sonra ne diyeceklerini bilmiyorlardı. Sonuçta Meaghan Andy’ye kâbus gibi şeyler yaşattı her kanalda haber oldu ama Andy Meaghan’a bir şans verip olayı onun açısından dinlemek istiyordu. Meaghan nasıl başlayacağını bilmiyordu ve bundan dolayı çok gergindi. Çok pişman olduğunu söyleyerek başladı. Andy sadece onu dinlemek istedi. Andy Meaghan’ı affedecek miydi?

Karşı Karşıya Gelmek

Karşı Karşıya Gelmek

Hislerin Paylaşımı

Meaghan sürekli üzgün ve hatalı olduğunu söylüyordu. Anlık bir heyecan olduğunu söylüyordu. En önemli gününü düğünü rezil ettiği için ve Andy’yi üzdüğü için çok pişmandı. Her zaman hamileliğini eşiyle paylaşma hayalimi kuran Meaghan bunu yalnız yaşadığı için mutsuz olduğunu söyledi.

Hislerin Paylaşımı

Hislerin Paylaşımı

Sel Olan Göz Yaşları

Sessizce Meaghan’ı dinleyen Andy konuşmasını bitirmesini bekliyordu ama o sırada Meaghan bebeğin ultrasonda çekilen fotoğraflarını çıkardı. Andy aslında terk ettiği kişinin Meaghan olmadığını anladı. Meaghan daha önceden de hamile olduğunu bilse bile resimleri görünce olay başka bir boyut almıştı. O anda ikisi de ağlamaya başladı. Göz yaşları sel olmuştu. Dünyaya bir can geliyordu ve onun tek ihtiyacı mutlu bir yuvaydı. Böyle bir durumda Andy Meaghan’ı affedecek miydi?

Sel Olan Göz Yaşları

Sel Olan Göz Yaşları

Tekrar Birlikteler

Hakkında ne kadar çok haber çıkmış olsa da olanlar geçmişte kalmıştı. Bu konuyu bir daha açmama kararı aldılar. Meaghan ve Andy artık sadece bebeklerine odaklanmıştı. Hayatlarında ikisi de farklı deneyimler yaşadı ve bu deneyimden ders almışlardı. Şimdi öncelikleri bebeklerine kucaklarına almaktı be hazırlıklara tam gaz başlanmıştı. Yapılan haberlerin sonrasında bebeğin ultrason resmiyle birlikte barıştıklarını bir paylaşımla herkese duyurdular.

Tekrar Birlikteler

Tekrar Birlikteler

İnsanları Dilekleri

Paylaşım sonrasında resmin altına birçok yorum geldi. Bu kadar kişinin ilgisine oldukça şaşırmışlardı. Evlilik hakkında birçok tavsiye veren kişiler Meaghan ve Andy tekrar birlikte diye çok sevinmişlerdi. Bazı tavsiyelerde şöyleydi tebrik ederiz bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almak dileğiyle gibi yorumlar vardı.

İnsanları Dilekleri

İnsanları Dilekleri

Büyük Güne Yaklaşırken

Doğuma günler vardı ve herkes büyük heyecan içindeydi. Bek artık mutlu bir yuvaya gelecekti. Meaghan yaptığı hatanın bedelini zor bir şekilde ödemişti. En çok eşine ihtiyacı olduğu zamanda tek başına her şeyi halletmeye çalışmıştı. Ama artık o günler bitmişti çünkü şimdi yanında Andy vardı ve veya bir sayfa açmışlardı. Her ne kadar sansasyonel bir paylaşım yapılmış olsa bile o günler geride kalmıştı.

Büyük Güne Yaklaşırken

Büyük Güne Yaklaşırken

Geçmişin Üzerine Sünger Çekmek

Kına gecesi başka bir adamla olan Meaghan ve ensesine “cheater” dövmesi yaptıran Andy‘nin mutlu sonlarından herkes oldukça mutlu görünüyorlardı. Büyük gün yaklaşıyordu. Artık problemlerin geride kaldığı ve minik bebeklerini kucaklarına almayı sabırsızlıkla bekliyorlardı.

Geçmişin Üzerine Sünger Çekmek

Geçmişin Üzerine Sünger Çekmek

Hoş geldin Minik Bebeğimiz

22 yaşında olan Meaghan Graice Rosanne’yi doğurdu. Andy kızının doğduğunu duyurdu ve Meaghan’a “süper anne” dedi. “Sadece süper kadın olarak anlamlandırılan bir gece/ sabah Meaghan’dan sonra süper anne sabah 8:30’da 3.500 kg olan Graice Roseanne Mitchell’i dünyaya getirdi” diyerek mutluluğunu herkesle paylaştı.

Hoş Geldin Minik Bebeğimiz

Hoş Geldin Minik Bebeğimiz

İlgi Alanı

Graice Roseanne hayatlarına girince sanki pembe hayatı yaşıyorlardı. Minicik bir can bütün sorunları geride bırakmıştı. Ailenin mutlu olduğu gözlerinden belliydi. Heyecan içinde eve gitmeyi bekliyorlardı. Her şey anlam kazanmıştı.

İlgi Alanı

İlgi Alanı

Her Sey Duruldu

Evliliğin ilk günleri sular durulmamıştı ama çift arasında huzur rüzgârı esiyordu. Kızların onları çok mutlu etmişti artık mutlu günlerine dair sürekli resim paylaşıyorlardı. Andy kızını kucağına aldığı anda baba- kız aşkından ağzı kulaklarına varmıştı.

Her Sey Duruldu

Her Sey Duruldu

Takipçilerin Yorumları

Olayın başından beri herkes onların ilişkisine şahitti. Şimdi nerdeyse evliliklerinin ilk senesinde kızları Graice Roseanne’yi kucaklarına aldılar. Artık mutluluk tablosu çizen bir çift vardı. Acaba insanlar bunun hakkında ne düşünüyorlardı?

Takipçilerin Yorumları

Takipçilerin Yorumları

Yorumlar

İnsanlar bu kadar olaya göğüs gören çift için çok duygulandı ve duygu dolu mesajlar gönderdiler. Çift oldukça mutlu olmuştu bu yorumları okudukça. Nic Ola Hughes,” Mutlu yıllar Andy ve Meaghan küçük paketinizi almışınız sizi çok seviyoruz” dedi. Charlene Varney,” Tebrikler Graice çok güzel” dedi. Katie Jane Harpin,” Tebrikler sizin için çok güzel. Gracir Roseanne çok güzel” dedi. Claire Munro”Aaa dünyaya çok hoş geldin küçük hanım ikisine çok benziyorsun tebrikler”.

Yorumlar

Yorumlar

Evliliğin İlk Senesi

Andy evliliğin ilk senesini bitirdikten sonra neler yaşadığına baktı. Aslında bir yılın içinde ne çok şey yaşamışlardı. Ayrılıklar- barışmalar, bebek haberi, hamilelik dönemi, minik bebeklerinin doğumu. Bazı çiftler bunu senelerce yaşarken onlar bir yılda yaşadılar.

Evliliğin İlk Senesi

Evliliğin İlk Senesi

Evlenme Yıldönümü

Evlilik yıldönümünde Andy birkaç şeyi kaleme alarak bu duruma şahit olan herkesle paylaşma kararı almıştı. “Evli olmanın zor bir iş ve ilk senenin zor olduğunu, seninle iyi evlenmemin kolay olduğunu söylediler (çoğu kez). Belki muhteşem bir evlilik senesi değildi ama bize ait bir seneydi. Tam anlamıyla olmak istediğimiz yerdeyiz, bir sene sonra hayal edilen yerde üzgünüz ve en önemlisi bu”.

Evlenme Yıldönümü

Evlenme Yıldönümü

Geçmişten Günler

Geçmişi geçmişte bırakan çift her gün kızlarına sahip olduğu için çok mutluydular. Hayatın verdiği dersi öğrendiklerinde birbirlerini her zaman mutlu etmeye çalışıyorlardı.

Geçmişten Günler

Geçmişten Günler

Reklam