Daha Genç Ve Güzel Gözükmek İçin Stil Fikirleri!

Yayinlanma tarihi 03/30/2021
Reklam

Daha yaşlı göründüğünüz söylendikten sonra gurur duyduğunuz zamanı hatırlıyor musunuz? Siz yaşlandıkça bu eski iltifatın nasıl bir hakarete dönüştüğünü görmek ilginç. Gerçekte, belirli moda hatalarından kaçındığınız sürece bu yorumu duymaktan kaçınabilirsiniz. Hatta bazı ipuçlarını takip ederek daha da genç görünebilirsiniz! Modaya ayak uydurmanın kolay olmadığını biliyoruz çünkü trendler sürekli değişiyor ve gelişiyor. Rahat bir nefes alabilirsiniz çünkü bu rehberimiz size yardım etmek için burada.

Poofy, Büyük Saç Modeli

70’ler ve 80’lerde yaşıyor olsaydınız, büyük olasılıkla kızların büyük ve kabarık saçları ne kadar sevdiğini hatırlarsınız. Bu saç modelini elde etmenin tek yolu, saçınızı acımasızca geriye taramak veya kabartmak. Ne yazık ki, bunun saçınız için çok kötü olduğu ve ciddi zararlar verebileceği ortaya çıktı. Sadece bu değil, artık havalı görünmüyor. Artık yumuşak ve ipeksi saçlara sahip olmak daha iyi gözüküyor.

Screenshot 1

Poofy, Büyük Saç Modeli

Uyumlu Kıyafetler

Giysilerinizi renk uyumlu hale getirirseniz, insanların sizi şık olarak gördüğü zamanlar vardı. Maalesef bu artık yaşınıza yıllar katacak sıkıcı bir görünüm. Havalı ve şık görünmek için renkler yerine desen ve baskıları karıştırmaya başlamalısınız. Bir ipucu olarak, leopar ve ekose doğru seçildiğinde birlikte harika görünebilir. Desenlerle oynamaya çalışın ve en çok neyi sevdiğinizi bulun.

Screenshot 2

Uyumlu Kıyafetler

Yüksek Paçalar

İnsanların çoraplarınızın ne kadar düzgün olduğunu görmesini istemediğiniz sürece, yüksek paçalı pantolonu giymek için kesinlikle başka bir neden yoktur. Ancak bu, kuralın tek istisnasıdır. Dışarıda pantolon alışverişi yapmak üzereyken ayak bileklerinizi üşütmeyecek bir şey aldığınızdan emin olun. Pantolon giymenin tüm amacı bacağınızı kapalı tutmaktır!

Screenshot 3

Yüksek Paçalar

Aşırı İnce Kaşlar

İnsanların olabildiğince ince olana kadar kaşlarını aldırdıkları ve sevdikleri zamanı da hatırlıyoruz. Ancak bunu şimdi yaparsanız, insanlar 2000’lerin başından beri devam etmediğinizi düşünecekler. Tam tersi şimdi tüm öfke. Şık görünmek isteyenler bunun yerine kalın, doğal ve gür kaşları tercih etmelidir. Bu da çok daha kolay, bu yüzden bir kazan-kazan durumu!

Screenshot 4

Aşırı İnce Kaşlar

Cilt Bakımı Rutini Yok

Henüz yirmili yaşlarınızdayken temiz olduğunuzu düşünebilirsiniz, ancak şimdiden gece ve göz kremi sürmeye başlamalısınız. Hala iyi görünseniz bile, yaşlanmayı geciktirici ürünleri erken kullanarak ciddi cilt hasarlarını önleyebilirsiniz. Uyandığınızda ve yatmadan önce günlük rutininize ekleyerek genç kalabilirsiniz. Sadece sizin için doğru ürünleri bulduğunuzdan emin olun.

Screenshot 9

Cilt Bakımı Rutini Yok

Sadece Uzun Kollu

Kol konusunda doğal olmayan hiçbir şey olmadığını bilmenizi istiyoruz. Bunun hakkında bilinçli hissedebilirsiniz, ancak insanlar muhtemelen buna hiç dikkat etmiyorlar. Ancak, sizi yazın saklarken görürlerse size tuhaf bir şekilde bakarlar. Güvensizliklerinizi unutun ve bunun yerine kısa kollu gömlekler giyin!

Screenshot 10

Sadece Uzun Kollu

Eşleşen Ruj Ve Elbise

Siyah bir süveter giymeyi planlıyorsanız, ona uygun pembe ruj sürmek güzel bir fikirdir. Bu, birlikte iyi çalışan bir renk kombinasyonudur. Ancak üstünüz ve rujunuzla uyumlu olması iyi bir fikir değildir. Genellikle gerçek bir eşleşme olmayacaktır. Fark sadece seni tuhaf gösterecek!

Screenshot 11

Eşleşen Ruj Ve Elbise

“Yaşlı Kadın” Çantaları

İnsanlar büyük çantalara bir nedenle “yaşlı kadın” çantaları diyorlar. Artık tüm eşyalarınız yanınızda gibi görünmek hoş değil! Onları bir kenara kaldırın ve daha küçük ve daha zarif bir seçeneğe gidin. Bize güvenin, arkadaşlarınızla içki içmek için dışarı çıktığınızda her şeyi yanınızda getirmenize gerek yok.

Screenshot 12

“Yaşlı Kadın” Çantaları

İç Giyim Hatları

En güzel kıyafetlere sahip olabilirsiniz, ancak yanlış iç çamaşırı giyerseniz bunlar doğru görünmeyecektir. Sütyen gömleğin içinden çıkarsa, tüm çabalarınız boşa gidecektir. Kendinizi utandırmamak için dikişsiz iç çamaşırlara yatırım yapmalısınız. Faye Dunaway’in başına gelenleri deneyimlemek istemiyorsanız bu iyi bir fikir.

Screenshot 13

İç Giyim Hatları

Jarse Kumaş

Jarse rahat olduğu konusunda hemfikiriz. Ne yazık ki, vücuda hiçbir şey gibi yapışmayı seviyor. Sorunlu alanları gizlemek istiyorsanız giymeniz gereken en iyi şey değildir. Konu bu olduğunda ipek, pamuk veya yün giymeniz daha iyi olur. Malzemeyi gerçekten beğendiyseniz, her zaman gevşek jarse parçaları veya yatak çarşafları alabilirsiniz.

Screenshot 14

Jarse Kumaş

Ten Rengi Çorap / Külotlu

Çorap veya külotlu çorap giymeniz gerekiyorsa, en güvenli seçenekler siyah veya ten rengidir. Bununla birlikte, bronz bir şey giymeyi unutmalısınız. Bize güvenin, “ten renginizden daha koyu dört ton” kuralını unutmalısınız. Sadece bacaklarında tuhaf bir bronzluk varmış gibi görünmenizi sağlayacak!

Screenshot 15

Ten Rengi Çorap / Külotlu

Tozla Aşırı Makyaj Yapmak

Toz makyaj, sahip olduğumuz tek seçeneğimizdi, ancak artık durum böyle değil. Kusurlarınızı gizlemek yerine vurgulayacağı için onu atmalısınız. Makyaj satın alırken sıvı ve krem tercih etmek daha iyi bir fikirdir. Kremler çok daha pürüzsüz ve daha ince görünme eğilimindedir.

Screenshot 16

Tozla Aşırı Makyaj Yapmak

Figürünüzü Gizlemek

Bazı nedenlerden dolayı, insanlar yaşlandıklarında bol giysiler giymeye başlarlar. Aynı şeyi yapmamalısınız çünkü bu sizi huysuz gösterecek! Eğrilerinizi saran bir şey giymenin daha iyi olacağına söz veriyoruz. Kıyafetinizin daha güzel olması için doğru bedeni aldığınızdan emin olun.

Screenshot 17

Figürünüzü Gizlemek

Aynı Saç Modelini Korumak

Hayatınızın geri kalanı için tek bir saç stiline sahip olmaktan daha sıkıcı bir şey düşünemiyoruz. Saçınızın rengini veya uzunluğunu değiştirerek karıştırmak eğlencelidir! Bir şeyleri değiştirmeniz gerektiğinde, kuaförünüze gitmelisiniz. Yepyeni bir insan gibi hissetmeniz için gereken şey bu olabilir.

Screenshot 18

Aynı Saç Modelini Korumak

Miniler

Minilerin çoğunlukla genç kızlar ve kadınlar için yapıldığını hatırlamak akıllıca olacaktır. Büyüdüğünüzde bu tarzdan uzak durun çünkü bu sadece sizi çok fazla çabalıyormuşsunuz gibi gösterecektir. Bacaklarınızın ne kadar güzel olduğu önemli değil. Yaşlı bayanlar için, dizinin hemen üstüne gelen etekler daha iyidir.

Screenshot 19

Miniler

Hikayeli Parçalar

Bir elbisenin manevi değeri olabilir, ancak kendinize gerçekten giymeniz gerekip gerekmediğini sormanız gerekir. Size uzun zaman önceki özel bir olayı hatırlattığını biliyoruz, ancak bu bir şeyler giymek için yeterince iyi bir neden değil. Bu, özellikle artık eskisi gibi uymuyorsa geçerlidir.

Screenshot 20

Hikayeli Parçalar

Trendy Güneş Gözlüğü

Sadece şık olduğu için güneş gözlüğü takmanıza gerek yok. Gençleri ve onların koyu renkli, kare gözlüklerini hepimiz gördük. Bununla birlikte, kırışıklıkları ve göz torbaları olan insanlara o kadar iyi gitmezler. Eğilimden kurtulun ve hem gölge hem de ağırlık söz konusu olduğunda daha hafif bir şey seçin.

Screenshot 21

Trendy Güneş Gözlüğü

Koyu Ruj

Koyu bir ruj sürmeden önce, dudaklarınızdaki her çizgiye dikkat çekebileceğini bilmelisiniz. İnsanların bu kusurları görmeden dudaklarınıza bakmasını istiyorsanız hafif bir ton seçmelisiniz. Cesur ve karanlık bir şey sürmeden önce, muhtemelen ölü deri hücrelerini pul pul dökmelisiniz.

Screenshot 22

Koyu Ruj

Kötü Renk Seçenekleri

Hangi rengi giyeceğinizi seçmeden önce cilt tonunuza bakmalısınız. Soğuk ten alt tonlarına sahip kişiler, griler ve maviler gibi soğuk renklerde daha iyi görünürler. Öte yandan, sarılar ve kırmızılar gibi sıcak renkler, sıcak alt tonlara sahip olanlara çok yakışacaktır. Bu kurala uymazsanız, solgun görünebilirsiniz.

Screenshot 23

Kötü Renk Seçenekleri

Boynunuzu Göstermeyen Giysiler

Kırışıklıklarınızı balıkçı yaka ile gizleyebileceğinizi mi düşündünüz? Belli bir noktaya kadar olabilir, ancak bunun daralmaya değeceğini düşünmüyoruz. Aslında v yakalı veya yuvarlak yakalı bir üst giymek daha iyidir. Daha mütevazı görünen bir şey istiyorsanız, yakalı bir gömlek tercih edebilirsiniz.

Screenshot 24

Boynunuzu Göstermeyen Giysiler

Her Şey Siyah

Dışarıdaki herkes muhtemelen siyah giysilerin zayıflama etkisine sahip olduğunu biliyor. Cilt genellikle yaşlandıkça daha açık hale gelir, bu nedenle yaşlandıkça bu renge dikkat etmeniz gerekir. Her şeyi parlak renkli bir dokunuşla dengelediğinizden emin olun.

Screenshot 25

Her Şey Siyah

Tüvit

Gerçekte olduğunuzdan on yıl daha yaşlı görünmeye çalışmadığınız sürece tüvitten kaçınmalısınız. Ama yine de birinin bunun olmasını istediğinden şüpheliyiz. Bu sadece doksanlı yaşlardaki küçük çocuklara ve insanlara hoş görünen bir materyal. Erkek giyimini seviyorsanız ince çizgili ile daha iyi görüneceksiniz.

Screenshot 26

Tüvit

Yok Olmayan Denim Modası

Denim, yaşınızdan yıllarca kurtulabilecek bir şey. Belirli alanları gizlemek ve yine de güzel görünmek istiyorsanız, koyu bir kot size yardımcı olacaktır. Aslında, topuklu ayakkabı giyerek veya bir blazer ile eşleştirerek çok hoş görünebilirsiniz.

Screenshot 27

Yok Olmayan Denim Modası

Takı

Takı söz konusu olduğunda, tıknaz kostüm parçalarından uzak durmalısınız. Onlarca yıldır hala havalı değiller, bu yüzden hepsini unutmalısınız. Kabarcıklı kolyeler çıktı ama zarif parçalar daha popüler. Bar kolyeler ve küçük çiviler neredeyse her şeyle uyumlu. İnce, ancak şık ve klaslar.

Screenshot 28

Takı

Ayrıca esnek kotları da seviyoruz çünkü bunlar piyasadaki en rahat kıyafetlerdir. Bununla birlikte, sizi huysuz gösterebilecekleri için dikkatli olmalısınız. İyi haber şu ki, bu şekilde olmak zorunda değil. Yapmanız gereken tek şey %2 elastik elyaf içeren olanları satın almak.

Screenshot 29

Sıkı Kot

Reklam