Eğer Güzel Gözükmek İstiyorsanız, Bu Saç Modellerinden Vaz Geçin

Yayinlanma tarihi 10/12/2020
Reklam

İnsanların saçlarını arada bir değiştirmesi alışılmadık bir durum değildir. Tüm dünyada hızla değişen saç stilleri trendi ile, sadece bunun için kuaföre gitmek ve saçınızı yaptırmak oldukça cazip. Trend olan stiller o zamanlar muhteşem ve sofistike görünse de, doğruyu söylemek gerekirse, herkes için aynı şekilde olmayabilir. Sizin için en iyi saç kesimini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken çok şey var; yüzünüzün şeklinden fiziğinizin görünümüne kadar. Bu durumda tek bir saç kesimi herkeste aynı gözükmeyebilir.

Perma

Hala böyle bir trend mi var? 90’lı yıllarda yaygın görülen ve hatta sevilen bir saç modeli olabilir bu ancak, salona gittiğinizde aklınıza gelecek bir şey olmadığını güvenle söyleyebiliriz! Bu yıl saçlarının perma yaptırılması konusunda kim en ufak bir fikre sahip olabilir ki? Kesinlikle, hiç kimsede olmamalı. Sadece moda olmasa bile, saçınıza perma yaptırılması da saçınıza ileride çok büyük zara vermiş olursunuz. Buna ilaveten, kesinlikle saçınızda kaniş falan varmış gibi görünürsünüz.

Perms

Perma

“Rachel”

FRIENDS dizisini kaçınız izlemişinizdir acaba? Ve eğer cevabı evet ise, izlediyseniz muhtemelen bu saç stiline aşinasınızdır. Aslında 90’ların en ikonik saç stillerinden biriydi bu Rachel modeli. Ancak, bu saç kesimi gerçekten herkes için uyumlu bir model değildir. Şimdi bile, bazı insanlar Rachel’dan ilham alan saç stilini geri getirmeye çalışıyorlar ancak tam olarak başarılı olamadılar. Bu aslında iyi bir şey! 90’ların en kötü tarzlarından biridir bu model aslında. Bu saç kesimini şimdi denemek istemiyorsunuz, değil mi?

“The Rachel”

“Rachel”

Tost Şekli Verilmiş Saç

Bu saç modelimiz, gençler tarafından keşfedilmelidir ve denenmelidir ama asla yetişkinler tarafından test edilmemelidir. Şu dünyada kim tost saça sahip olmanın iyi bir fikir olduğunu düşünür ki? Hiç kimse tost şekli verilmiş saç ile güzel görünemez hiçbir şekilde. Güzel bir görünüm olduğunu düşünebilir ve kendinizi buna ikna edebilirsiniz bile, ancak bu modeli saçınızda görenler malesef tam tersini söyleyip ve aynı şekilde de düşünürler. Güzel bir görünüşün olmamasının yanı sıra, saçınız tost şekillendirme müddeti sürecinde çok fazla zarar görmüş olur. Tost makinesi, maşa makinesinden bile daha fazla zarar verir saçınıza.

Crimped Hair

Tost Şekli Verilmiş Saç

Kulak Gerisine Yapışmış Kısa Kesim

Kısa saç kesimleri günümüzde bile hala önemini büyük ölçüde taşımaktadır. Bu saç stilini ara sıra ünlülerde ve tanıdığınız bazı insanlarda görebilirsiniz bile. Ancak, bu yıl pek de moda olduğu söylenilemez. Bazı insanlar bu saç kesimi ile gerçekten çok iyi görünüyorlar bu doğru bir yaklaşım ve bu yüzden saç kesimini uzun süredir sürdürürler ve aynı zamanda da stili değiştirmeme eğilimindedirler. Ancak tüm kısa saç kesimleri iyi görünmüyor malesef. Özellikle kulak gerisinde yapışmış görünümlü olan kısa saç modelleri. Saçınızın yağlı ve yıpranmış görünmesini sağlar. Yine de eğlenceli versiyonunu gerçekleştirebilirsiniz, sadece bol ve gelişi güzel bir görünüm vermesini sağlayın saçınızın.

Slicked Back Bobs

Kulak Gerisine Yapışmış Kısa Kesim

Koyu Köklü Görünüm

Bu koyu kök görümünü olan saç modelinin sadece bir kişide iyi göründüğü bir zaman vardı ve bu kişi ise sadece Shakira’dır. Başkaları bu tarzı taklit etmiş olabilir, ancak bunu yaptıkları için kendilerinden nefret etmiş olmaları gerektiğine inanmaları en iyi seçim olabilir. Bu eğilimi bir daha kimse geri getirmemeli! Köklerinizi görmek asla çekici olmayacak bir görüntüdür ve asla hiçbir trendin bir parçası olmamalıdır bu. Kendinize bakacak zamanınız yokmuş gibi görünmenizi sağlar. Her zaman köklerinizi kontrol altında tutun bayanlar bizden söylemesi!

Dark Roots

Koyu Köklü Görünüm

Kabarık Dalgalı Saçlar

Kabarık saça sahip olan insanlarsanız çok fazla saç modeli yapabileceğiniz için büyük saçlara sahip olmak bir artı olabilir aslında. Özellikle de etkinlik için vesileler ile saçınızla yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki. Ancak, kabarık dalgalı model trendi büyük bir facia bizim için. Saçınızın sadece göze sağlıksız görünümü dışında aynı zamanda da göze çekici bir görünüm vermez hiç bu model malesef. Her zaman gereğinden az bakım gerektiren saç tipini tercih edebilirsiniz. Piyasada bir sürü ürün geziyor saçınızı sağlıklı ve güzel yapacak olan ürünler var.

Frizzy Waves

Kabarık Dalgalı Saçlar

Modern Arkası Kabarık Gözüken Saölar

Kabul ediyoruz bizde, bir şekilde bir zamanlar bu saç stili de kesinlikle bomba olduğunu düşündüümüz zamanlar olmuştu tabiki de. Bridget Bardo bile aynı şeyi düşünüyordu ve şüphesiz bu saç stilini hakkı ile kullanıyordu ve moda haline getirmişti bile zamanında. Bu daha önceydi ancak, şimdilik artık gerçekten bir değeri olan bir saç modeli değildir. Ayrıca, bu saç stiline sahipken, bunu sizin için yapacak uzmanlara ihtiyacınız olacaktır. Onu mükemmelleştirmek ve başarmak çok zaman ve çaba gerektirir ve kendi başınıza çok zor yaparsınız. Ancak kesinlikle bazı dönemlerde zarif ve çekici göründüğü için resmi durumlarda yapmak oldukça popülerdir.

Modern Bouffants

Modern Arkası Kabarık Gözüken Saölar

Hacimli Topuzlar

Bu, hemen hemen her kızın hayatında en az bir kere denediği bir saç modeli olabilir heralde. Saçınızı bağlayabilir, topuz yapabilir ve viyola görünümüne sahşp olabilirsiniz; farklı görünümler elde edildi zaman içerisinde değişik görünüm deneyleri ile. Aslında güzel bir saç stiliydi bir zamanlar, çünkü bunu yapmak için birkaç saat gerektiren veya arada bir yapılması gereken bakımı gerektiren diğer saç stillerine kıyasla bunu yapmak oldukça az çaba gerektiriyordu aslında. Ancak bu eğilim uzun sürmedi malesef. Bazı insanlar topuzlarına hacim katarak kafalarında çörek, kuş yuvası ve hatta küçük bir hayvan varmış gibi görünmelerini sağlar.

Voluminous Buns

Hacimli Topuzlar

Aşırı Uzun Saç Görünümü

Uzun saçlara sahip olmak çok fazla çaba ve masraf gerektirir malesef. Süper uzun saçları olan ve yine de ona olan bakımını başaran kızları saygı ve sevgi ile selamlıyoruz! Sadece yıkamak ve kurutmak bile özellikle yaz mevsiminde oldukça güçtür bu saç modeline sahip olan insanların. Getirdiği zorluğun yanı sıra, aynı zamanda ağır görünüme sahip ve bir şekilde vücudunuzdan besinleri alıyor. Dış görünümünde güzel olabilir ama çoğu zaman sıkıcı ve kezban gibi de görünür. Öyleyse şu an hemen koş kuaföre ve o saçı hemen kestir!

Super Long Locks

Aşırı Uzun Saç Görünümü

Sıkı Düğüm Şeklinde Topuz Görünümü

Bu saç modeli, Jennifer Lopez yaptığı dönemin öncesinde bile moda idi. Ancak artık çoktan popülerliğini kaybetmiştir. Bu, en iyi düğümler günümüzde artık pek popüler değil ve bu saç modeli sizi oldukça ciddi ve yanınıza yaklaşılmayacak görünümünü gösterme eğiliminde olduğu için minnettarız aslında bir sekilde de. Yine de iyi olan bir şey var; sizi kesinlikle daha uzun gösteriyor boy olarak. Garip gelebilir ama kızların çoğu bunun doğru olduğunu söylüyorlar yorumlarında. Belki herkes için durum böyle değildir ama asla kesin olarak bilemeyeceğiz sonunda.

Top Knots

Sıkı Düğüm Şeklinde Topuz Görünümü

Yüksek At Kuyruğu Saç Stili

Bu model türü, kızların hemen yapacakları bir saç stili olarak listeye de eklenebilir aslında! Yapması aslında çok kolay ve neredeyse her kız da yapıyor bakıldığında genel olarak. Ancak, saç uzmanları bu saç stilinin pek de hayranı değiller malesef. Pek çok kızın kendilerinde iyi bir görünümü elde etmeseler bile bu modeli yaptığını söylüyorlar uzmanlar. En çok bu saç stilinden nefret ediyorlar halbuki. Aslında, önce bu tarzın size uygun olup olmadığını kontrol etmeye çalışırsanız zarar vermez kafanıza. Ancak aslında bu modelde, saçınız yukarı çekerek saç köklerinize ve kafanıza zarar verir bu modele sahip olmak!

High Ponytails

Yüksek At Kuyruğu Saç Stili

Sıkı Örgü

Tüm saç stillerinin saçlarımız için iyi olmadığını biliyor muydunuz? Bir örnek, sıkı örgülerdir. Saçınıza ne yaptığını görmüyorsunuz. Bu saç modeli aslında saçınızın incelmesine ve kırılmasına neden olur. Bu örgüleri sıkılaştırmak kesinlikle iyi bir fikir değil! Saçınızı örmek için yapabileceğiniz birçok alternatif stil var. Bazıları balık kuyruğu, fransız ve şelale. Hatta gevşek örgüyü bile tercih edebilirsiniz.

Tight Braids

Sıkı Örgü

Kendini Tekrarlayan At Kuyruğu Saç Modelleri

Saç stilinde asla vazgeçilmez olacak olan at kuyruğu modelleri hep olacaktır çevremizde. Bu stilin güzel ve hoş görünümü olmadığını söyleyecektir bir sürü kişi, değil mi? Yapması daha kolaydır ve bir saat veya daha fazla süre bir hazırlık gerektirmez bu model, ayrıca hiçbir zaman modası da geçmeyecek bir stildir, çoğu insan da bu modeli yapmaya devam ederler. Ariana Grande bile yapıyor! Ancak saç uzmanları, sık sık at kuyruğu modelinin toplamanın saçınıza zarar verebileceğini ve mahvetebileceğini bile söylemişlerdir. Bu nedenle, saçınızı serbest bırakıp gevşetmeyi bir alışkanlık haline getirmeniz çok önemlidir, her zaman saçınızı toplamayın.

Repetitive Ponytails

Kendini Tekrarlayan At Kuyruğu Saç Modelleri

Neon Çizgisi

Aslında bu saç stilinin daha öncesinde bile gerçekten de bir yere sahip olması şaşırtıcı bir durum bizim için. Saçlarına bunu yapanların çoğu gece külübüne giden çoğunluktur. Aslında fotoğraflara bakıldığında oldukça ilginç ve çok da etkileyici olduğu görünüyor. Ancak, gerçekte, aslında tam tersidir bu durum. Şahsen bu modele sahip birini görürseniz yüz yüze hiç de iyi bir görünüme sahip olmadığını fark edeceksinizdir aslında. Bundan çok daha basit ve doğal bir görünüm elde etmek her zaman en iyisidir.

Neon Streaks

Neon Çizgisi

Yarı Toplu Görünüm

Saçınızın yukarı veya aşağı olmasını isteyip istemediğinize karar veremediğiniz bir sürü zaman geömiştir hayatınızda. Yarı toplu saç modeli artık hiçbir şekilde trend bir görünüm değildir malesef. Bazı insanlar hala yapıyor olsa da, şu an itibariyle trend görünümlere pek dahil değildir aslında bu model. Moda blogcuları bile artık bu saç stiliyle gurur duymuyorlar bile. Bununla birlikte, güçlü ve dolgun saçlarınız varsa, yine de kaldırabilirsiniz aslında bu görünümü sizde. Yine de güzel görünebilir, ancak ince ve telli saçlara sahipseniz, bu kesinlikle iyi bir fikir değildir.

Half Up, Half Down

Yarı Toplu Görünüm

Pembe ve Bakır Tonları Saçlar

Bu saç trendinin çekilmesi ve görüşü de kaldırabilen insan sayısı gerçekten çok azdır. Herkes bunda iyi görünemez malesef. Sosyal medya da bile bunu yapan sadece bir takım kişi var ve bu saç stilini gerçekten başarı ile kaldırabilen insanları görmeniz oldukça nadirdir. Sadece birkaç kişinin güzel bir görünüme sahip olduğu düşünüldüğünde size nasıl görüneceğini kesinlikle bilmediğiniz için atılması gereken oldukça büyük bir adımdır bu. O yüzden emin değilseniz, güvenli tarafta kalmak daha iyidir! Sadece doğal veya geleneksel renklere bağlı kalın!

Pink Copper Hues

Pembe ve Bakır Tonları Saçlar

Asimetrik Saç Kesimi Modeli

Bu eğilim bir yıl sürebildi mi bile? Bahse gireriz ki olamaz bu aslında! Asimetrik saç kesimleri popülerlik listesinde yerini almış olabilir, ancak sadece bir kaç saniye sürdüğünden eminiz. Hala nedenini açıklamamız gerekiyor mu sizcede neden bu kadar kötü bir model olabileceği aslında? Sadece ona bakarak, kuaförün saçını kestiği zaman iyi bir ruh hali içinde olmadığını düşünebilirsiniz aslında. Bu yüzden saçınızı seviyorsanız, lütfen bu tür saç kesimi girişimlerinden ve tercihlerini etmekten uzak durun. Bırakın kuaför sihrini yapsın! Herkesten daha iyi bilirler onlar aslında.

Asymmetrical Haircuts

Asimetrik Saç Kesimi Modeli

Mikro Kahkül Modelleri

Bu saç modeli daha önce de trend oldu ve şimdi de geri dönüş yapmıştır. Bu tarzı olan ve gerçekten güzel görünen bir dizi ünlü görebilirsiniz etrafınızda ve sosyal medyada. Harika ve eşsiz görünüyor aslında. Ancak bu eğilim kesinlikle er ya da geç kötü göründüğü için değil de, herkes başaramadığı için yok olacaktır bizim fikrimizce. Kahküllerini bu kadar kısa kesmeye karar vermek bir insan için, tıpkı bir intihar görevi gibi olabilir kendimizce. En kötüsünü beklemek gibi ve en iyisini ummak gibi bir his yaratır içimizde.

Micro Bangs

Mikro Kahkül Modelleri

Erkek Gibi Kesme Görüntüsü

Bu saç stilinin podyumda ve dergilerde modellerin bir çoğunun bu görünüme sahip olduklarını görebilirsiniz. Yaz aylarında olması en iyisidir nitekim! Kumsalda yürümeyi ve saçsız olmayı kim sevmez ki? Saçınızı saatlerce hazırlamakla artık vakit harcamanıza gerek yok aslında! Ancak, kötü haber şu ki, herkes bu saç modelinin bakımını aslında o kadar da başaramaz. Bu saç modeli herkes için değil ve kesinlikle tercih ettiğiniz stillerinizden biri olarak kabul edilmemeli. Pişman olup üzgün olmanızdansa güvende ve güzel görünümüne sahip olabilirsiniz!

Buzz Cuts

Erkek Gibi Kesme Görüntüsü

Göze Sürekli Dökülen Kahkül Modeli

Kadınların sadece gözlerini kullanarak baştan çıkarabileceklerine inanmak en iyisidir. Bu doğruysa, o zaman bu saç modeli kesinlikle ve kesinlikle kullanılmaması gerekn bir modeldir. Büyük bir geri dönüş sağladı bu kesim, ancak şu anda artık bir şey olmadığı için şimdilik kesinlikle vedalaşabiliriz bizim fikrimizce. Bu saç kesimi modeli sadece kaşlarınızı örtmekle kalmaz, aynı zamanda da gerçekten dağınık ve rahatsız edici görünüm sağlar. Normal bir boyutta olan ikiye bölünen perdeleme gibi olan kahkül modelleri gibi diğer stilleri deneyebilirsiniz.

Eye Skimming Bangs

Göze Sürekli Dökülen Kahkül Modeli

Islak Saç Görüntüsü

Bu saç modeli geçen yıl özellikle de Kim Kardashian kullandığında bu göürünümü büyük bir beğeni aldı bu model! Islak görünmesi dışında saçınızda herhangi bir değişiklik yapmaz aslında. Nitekim, ünlüler de bunu bir kaç kez yaptı ve her zaman harika göründüler. Ancak her şey uzun sürmez bu hayatta. Bu saç modeli zaten eski bir habercinin ta kendisidir. Hanımlar bunu pek yapmazlar artık. Belki de özensiz görünmek yerine kuru saçla dışarı çıkmanın en iyisi olduğunu anlamışlardır.

Wet Hair

Islak Saç Görüntüsü

Gök Kuşağı Tonları

Saçlarının rengini zaman zaman değiştiren birçok Hollywood yıldızı hatta sosyal medyada da ünlü olan inflencerlar gördük aslında. Bazıları gerçekten alışılmadık renkleri tercih etti zaman içerisinde. Bir noktada güzel ve sevimli görünebilir, ancak her rengin kalacağı süre zarfı her zaman aynı değildir farklı kişilerde. Bazı gölgeler gayet iyi, bazıları ise çok fazla olabilir zaman içersinde. Yine de bu saç modeli herkes için olan bir görünüm olmamalı. Herkesin saçında her renkler güzel gözükemez aynı zamanda. Özellikle de düşünüp ve ilham kaynağınız olan gökkuşağı renklerini tercih ediyorsanız saçınızın rengi olarak.

Rainbow Hues

Gök Kuşağı Tonları

Simli Saç Modeli

Bu modelin daha önce bir trend haline geldiğine inanamadık biz şahsen. Ciddi anlamda olamaz ve kesinlikle inanamıyoruz biz. Temalı veya çocuk partisine ve sanat derslerine gidecekseniz, bu saç stiline sahip olmak aslında kötü bir fikir değil. Ancak, bunu günlük hayatta yapmayı düşünüyorsanız, bir adım geri atıp yüzlerce kez yeniden düşünmenizi öneririz. Piyasada ışıltılı saçın ta kendisi olmaktansa bir sürü bulabileceğiniz güzel saç aksesuarları var. Kesinlikle daha iyi bir fikir bu bizce.

Glittery Hair

Simli Saç Modeli

Rock Star Görünümü Kesimi

Bu saç modeli gerçekten trendin dışına çıkamadı bir türlü artık. Hacim verdiği ve saçı olduğundan daha canlı hale getirdiği doğrudur ve aslında bunun için de bayanlarda daha da güzel görünüyor. Bununla birlikte, görünümü dolgun ve kabarık yapmak ya da büyük boy yapmak bizce büyük bir faciadır. Bu rock stsr tarzı görünümler çok büyük olduklarında artık iyi görünmüyorlar. Daha düz olanları kaldırabilirsiniz aslında ama, bu daha iyi ve çok daha basit olurdu hayatta.

Pompadours

Rock Star Görünümü Kesimi

İki Yanda Duran Prenses Lea Topuzları

Prenses Lea görünümlü olan bu çift topuz daha önce de saç trendlerinde gerçekten de herhangi bir ses çıkarmadı aslında. Bunu Khloe Kardashian’da gördük ama bu kadardı. Özellikle Instagram’daki paylaşımlarında oldukça sevimli görünüyordu aslında. Bu tarzı popüler hale getirmek için elinden geleni yapmış olsa da, bunun sadece popüler olmaması gerektiğinii tahmin ediyoruz. Bu saç modeli, temalı partilere gidiyorsanız işe yarayabilir, ancak kesinlikle günlük hayatınızda ve hatta çalışma saatlerinizde istediğiniz bir görünümün olmaması gerekir.

Space Buns

İki Yanda Duran Prenses Lea Topuzları

Kase Görünümü Kesim Modelleri

Arada bir geri dönüş yapan bu saç modeli bir hüsrandan ve gizli bir şekilde geri gelen bir modadan başka bir şey değildir. Kase saç kesimlerinin neden trende geri döndüğünü tam olarak bilemiyoruz, ama belki bazı insanlar saçlarıyla deney yapmaya karar verdi ve bu saç kesimi ile hala olumlu sonuçlar bekliyor olabilirler. Size şimdi söylüyoruz, bu olmayacak kesinlikle. Bu yüzden bu görünümü bir kutuda saklayın ve bir daha asla geri getirmeyin. Kendinizi bundan kurtarın.

Bowl Cuts

Kase Görünümü Kesim Modelleri

Ön Kesimin Uzun ve Arka Kesimin Kısa Olması

Bu saç modeli kendini ünlendirdi bir şekilde. “Yöneticiyle konuşmak istiyorum” saç kesimi denir buna sokak dilinde. İnsanlar modern ve şık göründüğünü düşünebilirler bu görünümle ama aslında öyle gözükmüyor bizce. Bu saç modeli 2000’lerin başlarında moda yağmuruna girmişti ve orada bırakılmalıydı aslında. Kesinlikle modası geçmiş bir görünüm. Ancak, birçok insan hala bu saç kesimini seçiyor ve yapıyor. Saçınıza bu kesimi yapmayı düşünürseniz aslında saçlarınızın daha da kısa olacağından emin olun.

Long In The Front, Short In The Back

Ön Kesimin Uzun ve Arka Kesimin Kısa Olması

Altı Kazıtılmıs Model

Bu saç stilinin bir anda nasıl ortaya çıktığını ve daha önce de en popüler olan trenlerin arasına nasıl geldiğini açıkça hatırlıyoruz ama hatırlamak bile istemiyoruz. Önceden havalı ve serseri bir görünüme sahip olabilir ama şimdi durum kesinlikle böyle değil. Yine de saçınızın daha da cool ve serseri görünmesini sağlayabilirsiniz, sadece tıraş altında yapmayı tercih ederek değil. Ancak, gerçekten bu görünüme sahip olmaya kararlıysanız, kendi başınıza yapılacak bir şey olmadığı için bir saç uzmanına gitmelisiniz kesinlikle yoksa pişman olursunuz.

Undershaves

Altı Kazıtılmıs Model

Gri Boyalı Olan Saç Modelleri

Yaşlandığınızda saçlarınız doğal olarak beyazlaşacaktır zaten. Öyle olması gerekiyor, değil mi? Ancak bazı insanlar bekleyemiyorlar anlaşılana göre. Saçını griye boyamak bir olay haline geldi. Bunu ünlülerde, özellikle de Kim Kardashian’da da görebilirsiniz yine. Çok hoş bir şekilde başardı ama bu sizin için de işe yarayacağı anlamına gelmiyor malesef. Yani gri gölgeleri atmak istiyorsanız saçınıza, bunun yerine açık bir sarışın modelini tercih edebilirsiniz.

Dyed Greys

Gri Boyalı Olan Saç Modelleri

Disko Görünümü Olan Saç Kesimleri

Bu resimdeki gibi olan saç kesimi, önde kahkül ve arkada uzun saçlarla başlar. O zamanlar, özellikle de 70’lerdeki rock yıldızları için popüler bir şeydi sonuçta disko için çok uygun bir göürünümdü. Ancak, şu anda oldukça kabul edilemez bir görüntü. Bu büyük bir facia ve kaldırılması imkansız bir görev. Öyleyse, saçlarınızı bu tarzda kestirmeyi planlıyorsanız veya böyle yapmayı düşünen insanları tanıyorsanız, size şu anda, ne pahasına olursa olsun iptal edin diyoruz.

Mullets

Disko Görünümü Olan Saç Kesimleri

Animé Saçı

Cosplay ile ilgilenip ilgilenmediğinizi bilmiyoruz, ancak bir kostüm partisine veya Comic-Con’a katılmıyorsanız, lütfen bu saç stilini bir kenara bırakın! bırakın gitsin resmen. Gök kuşakları, tek boynuzlu atlar veya deniz kızlarıyla ilgili her şeye benzeyen saç stilleri, özellikle de artık çocuk değilseniz, gerçekten başka bir modeli düşünmeniz gerekir artık bu durumda. Ya da haftanın her günü farklı renk peruğu olanlardan biriyseniz, lütfen bunları asla ve asla dışarıda değilde, kendi evinizin rahatlığında takın.

Screenshot 7

Animé Saçı

Kıvırcık Saç + Düz Fönlü Kahkül Modeli

Bu kombinasyon 1908’lerin sonlarında piyasaya sürülmüş ve 90’larda oldukça popüler hale gelmiş olabilir, ama dürüst olmak gerekirse, o yıllar çoktan geride kaldı … ve bu saç modeli de öyle olmalı. Şimdi 2020 yılındayız ve saç stilinizin bir değilde iki farklı stilde görünüyorsa, yeni bir şeyler arama zamanı gelmiştir artık. Kahkül ve kıvırcık saç modeli iyi görünüyor aslında – ama sadece birlikte olmamalı bu ikili.

Screenshot 8

Kıvırcık Saç + Düz Fönlü Kahkül Modeli

Büyük ve Kabarık Saç Görünümü

70’lilerin ve 80’lilerin günlerinde, büyük ve kabarık ve pofidik saç tamamıyla cool ve son derece popüler bir görünümdü. Kadınlar için saçlarınızı alay etmek ya da geriye taramak saçlarınızı şekillendirmenin tek yoluydu o zamanlar. Ancak artık bunun saçınıza ne kadar zarar verdiğini de ve stilin ne kadar eski bir görünüme sahip olduğunu biliyoruz. Yumuşak, ipeksi saçların burada kalıcı olduğunu söylemekten mutluluk duyuyoruz! Hala bu saç stilini kaldırabilen tek bir kişi var ve bu tek kişi sadece Dolly Parton olabilir.

Screenshot 9

Büyük ve Kabarık Saç Görünümü

Kötü Renk Seçimleri

Herkes farkında olmayabilir ancak farklı saç renkleri belirli ten tonlarında daha iyi görünür. Örneğin, saçınız daha soğuk alt tonlarına sahipseniz, bu da saçınızın daha soğuk tonlarda olması gerektiği, ve daha sıcak ten tonlarının ise daha sıcak saç renklerini tercih etmesi gerektiği anlamına gelir. Elbette her zaman istisnalar vardır. Ama istisnalar kiadeyi bozmaz. Nitekim Beyonce’nin yaptığı gibi hata yapmamaya çalışın ve ten renginizi tamamlayan bir renk seçin.

Screenshot 10

Kötü Renk Seçimleri

Rasta Saçlar

Jamaikalı ya da yerli yerel bir Afrikalı değilseniz, rastalarınızı hemen kesmeniz gerekir! Şu anda 2020 yılındayız ve rasta saölar güncel bir trend olmamalı. Boşuna ilgi almayı düşünüyorsanız rastalı saç bile size bu ilgiyi getirmeyecektir o yüzden hiç aklınıza bile getirmeyin! Hem rahatsız edici hem de hijyenik olmadıklarından bahsetmiyoruz bile. Belki bir geri dönüş yaparlarsa, yaptırtabilirsiniz ama gereksiz bir düşünce bu.

Screenshot 11

Rasta Saçlar

Kırık Saç Kesimi

Bazen uzun saç, özellikle de 40 yaşın üzerindeyseniz insanları yaşlandırma eğilimindedir bu kesim. Daha genç bir görünüm istiyorsanız, tercihen 3-6 ayda bir düzenli saç kesimi yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu çelişkili görünse de, saçınızı ne kadar sık ​​kestirirseniz o kadar hızlı uzar ve daha güçlü olur. Uçları yapışkan ve tamamen şık olmayan uzun saçlara sahip olmaktan daha kötü bir şey olamaz heralde.

Screenshot 12

Kırık Saç Kesimi

Çok Fazla Saç Aksesuarları

Evet, biliyoruz ki, güzel saç aksesuarları şu anda çok popüler. Ama sadece büyük olan ve tüm kafanızı kaplayanlar bu kategoriye girmiyor malesef. Şık ve zarif görüntüsünü sağlamanın çok da kolay bir yolu var aslında. Nasıl görünmek isteyeceğiniz son zamana eklenmeli listeye, önce giyime odaklanan genç bir kız veya daha da kötüsü bir Noel ağacıdır bu durumda.

Screenshot 13

Çok Fazla Saç Aksesuarları

Kötü Şaç Kaynakları veya Ekleri

Saç trendleri o kadar sık ​​değişiyor ki, ayak uydurmak bizim için de zor malesef. Bir sezon uzun, tatlı saçlar trend ouyor ve sonrasında ise kısa, şık saçlar moda oluveriyor birden. Öyleyse, her şeyi kestikten çok sonra bile muhteşemliğe sahip olmanın en kolay çözümlerinden biri… kaynak saç taktırmaktır. İstediğiniz görünüm buysa sizi destekliyoruz, ancak lütfen her açıdan doğal göründüklerinden emin olun!

Screenshot 15

Kötü Şaç Kaynakları veya Ekleri

Minik Kıvırcık Saçlar

Viktorya bölgesinde yaşamıyorsanız, kocaman, kabarık bir elbise giymiyorsanız, böyle bir görünümde gözükmek için hiçbir sebebiniz yoktur. Kıvırcık saçların doğal olarak yönetilmesinin zor olabileceğini biliyoruz, ancak onu evcilleştirmeye yardımcı olacak birçok ürün var. Bu saç modeli artık demode oldu ve şu anki yıllarımıza ait değil, bu yüzden kıvırcık saölarınız nasıl farklı şekilde kontrol etmeye ve yeni ürünler aramaya başlayın… hemen şimdi!

Screenshot 16

Minik Kıvırcık Saçlar

Bariz Çizgi Görünümlü Röfle Modeli

Belki 90’lıların sonları ve 2000’lilerin başlarında, belirgin, sıradışı vurgulara sahip olmak “havalı” idi. Ancak, o günlerin çoktan geride kaldığını fark etmediyseniz vay halinize! Mevcut saç trendi rengi tamamen doğal olmakla ilgilidir artık. Bu nedenle, saçınıza bazı balyaj veya röfle eklemek istiyorsanız, seçtiğiniz renklerin doğal görünüme karıştığından ve öne çıkmadığından doüal bir görünüme eriştiğinizden emin olun! Sizin böyle görünmeniz istediğimiz son şey olur, saçma renk kombini röflesi ile işte karşınızda, Kelly Clarkson..

Screenshot 17

Bariz Çizgi Görünümlü Röfle Modeli

Mohawk

Mohawkların harika olduğunu düşünüyorsanız… yanıldığınızı söylemek için buradayız biz! Bir rock grubunda veya bir futbol yıldızı dahi olsanız da, bu saç modeli kesinlikle yapılmamalı ve bunu hemen kafanızdan atmalısınız! Bu sadece sizi ön plana çıkarır ve bir punk gibi görünmenizi sağlar, ki istediğinizin bu olmadığından eminiz. Özellikle de Rihanna gibi yetişkin bir kadınsanız.

Screenshot 19

Mohawk

Kötü Havada Topuz Modelleri

Zarif ve şık havada duran topuzler ile çılgın dağınık olanlar arasında çok net bir çizgi var. İşte ikincisinin güzel bir örneği ve eğer daha kötü havada olan topuz modelleri arıyorsanız, tonlarca ünlü bu başarısızlıklarda ustalaştı artık. Bu havada duran daüınık topuz modelleri, en gündelik kıyafetleri giydirebilir veya en zarif etkinliklerde bile uydurulabilir. Sadece saç stilini doğru yaptığınızdan emin olun, tüm yanlış nedenlerden dolayı gündemin konuşması haline gelmek istemezsiniz.

Screenshot 22

Kötü Havada Topuz Modelleri

İkili At Kuyruk Toplayışı

13 yaşın altında genç bir kız değilseniz, bu tarzı kaldırmaya çalışmamalısınız. Bu saç modeli sadece olgunlaşmamış görünmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda da bir çocuk gibi görünmenizi sağlar. Ayrıca oldukça profesyonelce kabul edilmediğinden, eğer iki yana at kuyruğu şeklinde saçınızı topluyorsanız kimsenin sizi ciddiye almasını beklemeyin. Tavsiyemize uyun – bu saç modeli ile evden asla ayrılmayın!

Screenshot 20

İkili At Kuyruk Toplayışı

“Anne Kesimi” Modeli

Bir sürü insan için bu yeni bir şey olabilir ama aslında “anne kesiği” denen bir şey var saç modelleri arasında. Torun bekleyen yaşta bir kadın değilseniz bu tarzdan uzak durun. Ve anne olsanız bile, böyle bir şekilde bakmanıza gerek de yok. Doğru, artık 30’lu yaşlarda olduğunuz için bir anne olabilirsiniz, ancak bu, rolüne göre ayak uydurmanız gerektiği anlamına gelmez. Kısa saça geçmek için bolca vaktiniz var ve hayatınızın bu aşamasında, Scarlett Johansson gibi bir kesim sizi daha yaşlı gösterebilir.

Screenshot 18

“Anne Kesimi” Modeli

Görünen Tel Tokalar

Bu “saç modeli” için sadece bir sorumuz var… neden? Saç tokalarına olan ihtiyacı anlıyoruz, ancak bunların bu kadar görünür olmasına ve kafanızı ele geçirmesine gerek yok. Öncelikli olarak, daha açık saç rengine sahip olan kızlar için, daha doğal olan tel tokaları tercih edin, böylece tokalar saçlarınızın altında biraz gizlenir. Kristen Stewart ve onun çılgın saç toka modeli, asla yapılmaması gerekenler listesi için harika bir örnek!

Screenshot 14

Görünen Tel Tokalar

Şimdi hangi saç stilini asla denememeniz gerektiğini bildiğinize göre, asla yanlış gidemeyecek 20 farklı saç modeli bulacaksınız aşağıda! Asla eskimeyecek en yeni stiller için bizi takip etmeye devam edin!

İki Tonlu Uzun Köklü Saölar

Bu iki tonlu uzun kökler havalı ve şık bir görünüme sahiptirler. Kırmızı halıda birçok ünlünün onları parkurun dışına çıkardığını gördük. Bu saç stilini, renkleri koyu / sarışından veya tam tersi olarak değiştirerek sert bir şekilde yapma seçeneğine gidebilirken, aynı zamanda klasik bir doğal Ombre’ye de gidebilirsiniz. İkincisi, aynı zamanda da, etkisi genellikle üstte daha koyu ve altta daha açık olmak üzere iki tonlu uzun bir köktür. Bununla birlikte, renk değişimi daha yumuşaktır ve ona ilk stile göre daha doğal ve daha açık bir görünüm verir.

Two Toned

İki Tonlu Uzun Köklü Saölar

İki Yan Topuz Saç Modeli

Bu iki yana ayrılmış topuzlar çok eğlenceli ve trend bir yere sahiptir! Şimdiye kadar fark etmediyseniz, etrafımızda çok görüyoruz ve herkes bu modeli kaldırabilir! Küçük bir kızdan 30’larındaki kadınlara. Her kolay görünen görünümde kullnaılabilir ve ne tür saça sahip olursanız olun asla hatalı görünüme gitmez! Bu model, topuzları oluşturmak için saçı tabanın etrafına sarılan iki at kuyruğuna bölerek yapılan iki küçük topuzdur. Daha sağlam ve uzun ömürlü sonuçlar için, bu topuzlar yerinden çıkmadığından emin olmak için saç spreyi kullanmalısınız.

Pigtailed Buns

İki Yan Topuz Saç Modeli

İki Yana Ayrılmış Saç Kesimi

Saç stilinizi yepyeni bir seviyeye yükseltmek ister misiniz? Bu sizin içindir! Ortadan ayırmak , saçınızı daha kısa kesmek istiyorsanız, mevcut saç stilinizi değiştirmenin veya yepyeni bir görünüme kavuşmanın harika bir yoludur. Ortadan ayırma, 2020 saç modeli trendi oldu. Eminim birçoğunuz kendinize birçok kez sormuşsunuzdur. bunu yapmalı mıyım? Cevap Evet! Ortadan ayırmada tüm dikkat gözlerinize gidecek ve elmacık kemiklerinizi daha fazla ortaya çıkaracaktır!

Curtain Bangs Short Hair

İki Yana Ayrılmış Saç Kesimi

Kahküllü Katmanlı Saç Kesimi

Bu saç modeli, kuş tüylerinin yapısı gibi güzel katmanlı bir saç kesiminden oluşur. 70’lerde çok moda oldu. Charlie’nin Melekleri filmini izleyenlerin çoğu Farrah Fawcett’in katmanlı saçlarına aşık oldu. Günümüzde Selena Gomez, Jennifer Lawrence ve Charlize Theron gibi birçok yıldız bu saç stillerini tercih ediyor. İnce saçları olan, ancak daha kalın bir saç etkisi elde etmek isteyenler için bu saç stilini düşünmelisiniz çünkü hacim ve doku katıyor.

Festjed

Kahküllü Katmanlı Saç Kesimi

Uzun Kabarık Stil

Evet, uzun tüylü saçlar 70’ler ve 80’ler boyunca en çok tercih edilen saç stiliydi. Bununla birlikte, burada önerdiğimiz saç kesimi, modern, çok kadınsı, taze ve genç! Bu uzun saç, stil ve doku getiriyor. Bu mükemmel olmayan patlamalar dağınık, kibar ve seksi bir görünüm veriyor. Bu saç stilinde, patlamalar genellikle köprücük kemiği ile üst göğüs arasına çarpıyor. Ancak yüzünüzün şekline ve saç tipinize bağlı olarak kesim biraz farklı olacaktır.

Pretty Long Shag Haircut 14

Uzun Kabarık Stil

Uzun Kabarık Stil

Saçımızı yapmak söz konusu olduğunda, bazılarımız tembeldir ve kuaföre gitmeyi ya da paradan tasarruf etmek için doğal kalmayı tercih ederiz. Flaş haberler, mükemmel fön işleminizi evde 15 dakika içinde yapabilirsiniz! Evinizden taşınmanıza ve bir sonraki kişi olmak için saatlerce beklemenize gerek yok. İşte bilmen gereken; Mükemmel bir “ev yapımı” fön makinesinin anahtarı, mükemmel şekilde yuvarlatılması gereken doğru fırçayı kullanmaktır. Bu, saçınızın parlak, parlak ve en önemlisi pürüzsüz ve yumuşak görünmesini sağlayacaktır.

Simple Blowout

Uzun Kabarık Stil

Görünmez Katmanlar

Bu görünmez katman stili, kaba katmanlar çıkmadan size “böyle uyanma” stilini getirecektir. Bu etkiyi elde etmenin yolu genellikle ilk tabakayı çeneden başlayıp oradan aşağıya inmektir. İşin sırrı, katmanları olabildiğince uzun tutmaktır, bu da saçın pürüzsüz görünmesini sağlayacak olan katmanları karıştırmak ve hacim kazandırmaktır.

Invisible Layers

Görünmez Katmanlar

Kıvırcık Katmanlı Stil

Bu modern ve taze görünüm, çok sayıda dokulu katman oluşturarak elde edilir ve bu da yumuşak, hacimli bir şekle neden olur. Bu saç modeli, kıvırcık veya dalgalı saçları olanlar için mükemmel. Birçok saç dokusuna uygun olabilir. Bu saç stiliyle ilgili iyi olan şey, kışın şapka ya da bere takmanız gerektiğinde saçlarınızın mahvolmayacağıdır! Katmanlar, saçın sabit kalmasına katkıda bulunacak kadar uzun değildir.

The Shag

Kıvırcık katmanlı stil

Küt Kesim

Keskin bir köprücük kemiği kesimi saçınızın daha güçlü, daha kalın ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. Genellikle düz saçlı olanlar için daha uygundur. Ancak bu, özel bir gün için saçınızı dalgalarla şekillendiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Bu saç stiliyle ilgili iyi olan şey, eğer ondan sıkılırsanız ve yeni bir şey istiyorsanız, ortadan ayırabilmenizdir! Ve size ikisinin kombinasyonunun harika olduğunu söyleyeyim.

Blunt Collarbone Cut

Küt Kesim

Yuvarlak “Fro”

Doğal bukleleri olan kadınlar kendilerini kutsanmış ve etkilemeye hazır hissetmelidir. Shear Genius koleksiyonunu yaratan kuaför “Kee” Taylor’a göre, “Doğal bukleler ve bobinler dünya da fırtına yaratıyor ve saçın şekli en iyi etkiyi yaratmaya yardımcı oluyor.” Ona göre, yuvarlatılmış olan bu stil saçları sağlıklı ve bukleleri hayat dolu tuttuğu için kıvırcık saçlı her kadın için yıka-çık saçıdır. Bazen bukleler alabilecekleri formu elde etmek için biraz itilmeye ihtiyaç duyar. Bu, mükemmel kesim yapılarak elde edilir.

Rounded 'Fro

Yuvarlak “Fro”

Yeni kısa saç kesimi

Hiç peri kesimi yapmayı düşündün mü? Cevap ister evet ister hayır olsun, size söyleyeceğim şeyi okuduktan sonra deneyeceksiniz. Moda ikonlarımızın çoğu bu kesimi kaldırabilecegimizii kanıtladı. Gerçekten çok büyük ve sert bir değişiklik olurdu, ancak onu nasıl biçimlendireceğinizi ve tamamlayacağınızı bilmeniz gerekir. Büyük küpelerden daha riskli makyaj seçeneklerine ve farklı bir giyim tarzına kadar kullanabilirsiniz.

The Pixie Cut

Yeni kısa saç kesimi

Kaplan gözü

Bu yeni vurgulama trendi, kökleri koyulaştırmak ve ardından sonuna kadar sıcak karamel renkleri kullanarak rengi bozmaktan ibarettir. Balayaja çok benziyor ancak bu kaplan gözü trendinin benzersiz, güzel ve farklı olan yanı, bu vurgulama sürecinin, çok doğru bir şekilde kaplan gözü taşına benzeyen bir etki elde etmeyi başarmasıdır! Sadece bu resme bakın ve etkinin ne kadar büyülü olduğunu görün..

Tiger Eye

Kaplan gözü

Düşük At Kuyruğu

Düşük at kuyruğunun sıkıcı olduğunu kim söylediyse, onları nasıl giyeceğini bilmiyordu! Düşük at kuyruğu görünümünün iyi yanı, spor yapmak, güzel bir akşam yemeğine veya hatta süslü bir etkinliğe gitmek için kullanabilmenizdir. Kısa, uzun, düz veya kıvırcık saçlarınız olması fark etmez. Dokunuz ve türünüz ne olursa olsun, toplayabilirsiniz. Bu saç stilinin bir diğer büyük artısı da, saçınızı yıkayacak zamanınız veya enerjiniz yoksa gitmek için her zaman bu stili seçebilir ve ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Low Ponytail

Düşük At Kuyruğu

Klasik Düşük Topuz

Dünya çapında bilinen bir şey, düğün gününüz için klasik bir düşük topuz kullanmayı seçmenin asla yanlış olmayacağıdır. Birçok ünlünün, arkadaşının ve aile üyesinin hayatlarının en önemli günü için seçtiği en klas stildir. Sadece saçınızı geri çekmeniz ve zarif bir topuz haline getirmeniz gerekiyor. Resim, basit gümüşten şekillerle ve hatta elmaslarla daha karmaşık olabilir! Daha bohem şıklığında bir stil vermek için örgüler veya çiçekler de ekleyebilirsiniz.

Low Chignon

Klasik Düşük Topuz

Örgülü Tokalı Yarı Toplu Saç

Aradığınız stil, aynı anda geri alınan bir saç modeli kombinasyonuysa, o zaman bu mükemmel bir şey! Yumuşak dalgaların bu kombinasyonları ve mükemmel yapılmamış bir örgü size hippi, bohem, şık, plaj benzeri bir stil verecektir. Yapması çok kolay ve hızlıdır ve bir adım daha ileri gitmek isterseniz küçük çiçekler veya iğneler kullanarak hoş bir dokunuş yapabilirsiniz.

Braided Barrette

Örgülü Tokalı Yarı Toplu Saç

Zahmetsiz Balık Kuyruğu Örgü

Hiç mükemmel olmayan bir örgünün nasıl görüneceğini merak ettiniz mi? Bu saç modeli zarafet, masumiyet ve saf sevginin bir karışımı. Bu balık kuyruğu örgüsünün güzelliği ve havalı yanı, mükemmel bir şekilde kusurlu olduğunuz için, saçınızın yerinden düşmesi veya nem, ısı, yağmur veya onu değiştirebilecek herhangi bir faktör nedeniyle kıvırcık olması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak olmasıdır.

Effortless Fishtail Braid

Zahmetsiz Balık Kuyruğu Örgü

Mücevher Taçlı Muhteşem Topuz

Kızların çoğu prenses olmayı ve yakışıklı prenslerini bulmayı hayal ederler. Hayallerini gerçekleştirmen için düğün gününden daha iyi bir gün düşünemedim! Burada önerdiğimiz topuz ile kendinizi kraliyet ailesi gibi hissedeceksiniz !. Kaybolan saçlarınız veya güzel topuz, kendinizi prensesmişsiniz gibi hissettirecek bir taç ile tamamlanacak. Taç istediğiniz gibi olabilir: altın, gümüş, çiçeklerle …

Regal Updo With A Jewel Crown

Mücevher Taçlı Muhteşem Topuz

Bir Tarafa Tutturulmuş Kabarık Bukleler

Size hacim, yumuşaklık ve parlaklık verecek bir görünüm arıyorsanız, o zaman bu tam size göre! Mükemmel fön size ihtiyacınız olan ihtişamı verecek ve özel gününüzde parlamanıza yardım edecektir! Bu çok basit bir saç modeli ama güzel olan, size tutturmayı seçtiğiniz ışıltılı saç tokasını verecek zarafet ve benzersizliğin hoş dokunuşu!

Blown Out Curls Pinned To One Side

Bir Tarafa Tutturulmuş Kabarık Bukleler

Şelale Örgü

Bu saç modeli ne kadar karmaşık görünse de gerçekte çok basit. Tek yapmanız gereken tekniği öğrenmek ve sonra tekrarlamaktır. Güzel bir bahçede, kumsalda ve hatta bir ormanda evlenmek istiyorsanız, bu görüntü asla yanlış gitmez. Bir şelalenin verdiği stili ve tazeliği getirecek ve kendinizi prenses gibi hissettirecek. En iyisi, güzel şelalenin etrafında dolaşmak için çiçekleri, küçük taşları veya iğneleri kullanabilmenizdir.

Waterfall Braid

Şelale Örgü

Kabarık at kuyruğu

Zarafet sadelikte. Bu stil sizi zarif ve güzel gösterecek. Kahkülleriniz varsa, onları dışarıda bırakmalısınız! güzel gözlerinizi ve yüzünüzü geliştirecekler. Çok kolay ve sade bir görünüm ama aynı zamanda özel gününüzde sahip olmak isteyeceğiniz birçok farklı özelliği de içeriyor: stil, zarafet, tazelik, şık ve havalı! Öyleyse şunu aklınızda tutun: Kahkulleri bırakın!

Messy Is Hot!

Kabarık at kuyruğu

Reklam